Code Product: 000402799

Crocchette Simba Cane Pollo Sacco 20kg

Simba Crocchette con Pollo 20 kg

29.90 €

1.50 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Simba, Simba
  • Product: Simba Chicken Kibbles provide a complete, balanced meal for adult dogs. Formulated with selected ingredients, the high-quality chicken proteins promote muscle health and general well-being. These kibbles offer a nutritious and tasty option for your dog’s daily diet.
  • Ingredients: Composizione:
    Cereali
    Carni e derivati (pollo min 4,1%)
    Sottoprodotti di origine vegetale
    Oli e grassi
    Vitamine
    Sostanze minerali

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Mangime Vitakr Criceti 1kg

Vitakraft Menu Vital Criceti - Alimento completo 1 kg

3.89 €

3.89 € per kg

Add

Ultima Cat Adult Tratto Urinario con Pollo 440Gr

ultima Cat Tratto Urinario Pollo 440 g

2.89 €

6.56 € per kg

Add

Crocchette Migliorgatto Manzo 2 kg

Migliorgatto Adult Croccantini con Manzo 2 Kg

4.99 €

2.50 € per kg

Add

Crocc Ultima Cat Ster Manz 440

ultima Cat Sterilizzati Adulto 1-10 Anni Manzo 440 g

2.89 €

6.56 € per kg

Add

Best Seller

Crocc Simba Gatto Pollo 2kg

Simba Croccantini con Pollo 2 kg

5.69 €

2.84 € per kg

Add

Whiskas Cat 1+ Manzo Dry 300gr

whiskas 1+ Anni con Manzo 300 g

2.29 €

7.64 € per kg

Add
Show categories