Code Product: 000438395

Frisella Integrale Gecchele 350Gr

Frisella Integrale 350Gr

3.69 €

10.55 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Gecchele, Gecchele
  • Product: Gecchele Whole Wheat Friselle are crispy, ring-shaped bread rolls made from high-quality whole wheat flour. Perfect for soaking in water and dressing with olive oil, fresh tomatoes, and other toppings, they offer a healthy and tasty alternative for light meals or snacks. The whole wheat flour provides added fiber, making them ideal for a balanced diet.
  • Ingredients: Whole wheat flour, yeast, water, salt.

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Grissini Amorpane Pizza 125gr

Amor di Pane Grissini con Solo Olio Extravergine d'Oliva Gusto Pizza 125 g

1.05 €

8.40 € per kg

Add

Mulino Bianco Granetti Dorati 280Gr

Mulino Bianco Granetti Crostini 280g

1.89 €

6.76 € per kg

Add

Barilla Pangrì Rustici 300Gr

Mulino Bianco Pangrì Grissini con Farina Sostenibile 300g

2.19 €

7.30 € per kg

Add

Gran Pavesi Salati 96Pz x 31Gr

Gran Pavesi il Cracker Salato Food Service monoporzione 31,25g

23.91 €

8.03 € per kg

Add

Best Seller

Galbusera Cracker Risosuriso 380Gr

Galbusera RisosuRiso Doppia croccantezza! 12 x 31,7 g

3.09 €

8.13 € per kg

Add
Gluten freeBiological

Gallette Fiorentini Si&No Legumi 80Gr

Fiorentini gli Originali Si&No Legumi Bio 80 g

2.05 €

25.63 € per kg

Add
Show categories