Code Product: 000105426

Latte 3a Ps Uht Multip 3x200ml

Arborea Latte Parzialmente Scremato 3 x 200 ml

1.29 €

2.15 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Arborea
  • Product: Latte 3a Ps Uht Multip 3x200ml
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Latte di cocco 250ml bk

Go-Tan Asian Naturals Coconut Milk 250 ml

3.99 €

15.96 € per litre

Add

Best Seller

Lactose free

Milk Latte Di Kefir

Milk Kefir Bianco Naturale 480Gr

1.45 €

3.03 € per kg

Add

Latte 3a Uht Ps Mult S/l 3x200

Arborea Ad Latte Alta Digeribilità Parzialmente Scremato Senza Lattosio 3 x 200 ml

1.54 €

2.57 € per litre

Add

Latte Arborea A Ciok Ad 1lt

1 Lt

3.11 €

3.11 € per kg

Add

Best Seller

Sardinian products

Arborea Latte Scremato Tappovite 1Lt

Arborea Latte Scremato UHT a Lunga Conservazione Senza Grassi 1000 ml

1.94 €

1.94 € per litre

Add

Soya Drink Alpro Cioccolat 1lt

alpro Cioccolato, Bevanda alla Soia, 100% vegetale con vitamine B2, B12, D 1 Litro.

4.88 €

4.88 € per litre

Add
Show categories